TEXHUB İstanbul Tekstil Devlerini Bir Araya Getirmeye Hazırlanıyor

Türkiye’deki fuar organizasyonlarına adını büyük harflerle yazdıran DUTY Group, bu yıl ilk edisyonunu gerçekleştireceği TEXHUB İstanbul Fuarı için gerekli hazırlıkları büyük bir özveri içinde sürdürüyor. Türkiye ve dünyanın önemli tekstil şirketleri tarafından daha şimdiden merakla beklenen TEXHUB İstanbul, ziyaretçi olmak isteyen alıcılar tarafından da büyük bir ilgiyle takip ediliyor.

16-18 Kasım 2019 tarihlerinde yapılması planlanan TEXHUB İstanbul, kumaş, iplik, elyaf, aksesuar ve desen alanında çok çeşitli ürün yelpazesine sahip yerli üreticilerin, en son yeniliklerini tanıtmaları ve yabancı alıcılarla buluşmaları için önemli bir yere sahip.

TEXHUB İstanbul, uygun fiyat ve kalitede, kumaş, iplik, elyaf, aksesuar ve desen ihtiyacına yönelik yeni tedarikçiler bulmanın yanı sıra, aracısız olarak bu ürünlere ulaşma fırsatının da adresi olacak.

Güçlü Katılımcıların Bir Parçası Olun

Önümüzdeki yıl ilk edisyonunu gerçekleştirecek olan TEXHUB İstanbul, 16-18 Kasım 2019 tarihlerinde Hilton İstanbul Bosphorus Kongre ve Fuar Merkezi’nde ziyaretçi ve katılımcılarına kapılarını aralayacak.

Katılımcı Profili ve Sergilenecek Ürün Grupları:

  • Pamuklu, yün, ipek, keten, rami, sentetik, örme ve kaplamalı kumaş üreticileri
  • İç giyim ve plaj giyim kumaşı üreticiler
  • Fonksyonel kumaşlar ve teknik tekstil üreticileri
  • Elyaf, iplik, nakış, dantel üreticileri
  • Hazır giyim aksesuar üreticileri
  • Tekstile dayalı CAD/CAM/CIM teknolojileri üreticileri
  • Tasarım ve moda ajansları
  • Moda ve tekstil sektörüne yönelik sektörel yayıncılar

16-18 Kasım 2019 tarihleri arasında İstanbul’un en gözde mekanları arasında gösterilen Hilton İstanbul Bosphorus Kongre ve Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan TEXHUB İstanbul’a kayıtlar başladı. Erken kayıt olan katılımcılar, çeşitli avantajlardan faydalanabilecek. Online katılım için www.texhubistanbul.com sitesini ziyaret edebilir, gerekli ayrıntıları öğrenebilirsiniz.