VDMA’nın Düzenlediği Teknoloji Webtalks Devam Ediyor

VDMA’nın 27 Ağustos 2020 tarihinde düzenleyeceği Textile Machinery Webtalks etkinliğinde ele alacağı konu boyama ve terbiye için tekstilde enerji verimliliği olacak.  

Etkin enerji yönetimi, tekstil boyama ve terbiye proseslerinde artan bir önem kazanmaktadır. Minimum su ve enerji tüketimine sahip inovarif makine tasarımlarının yanı sıra süreçlerde üretilen ısı enerjisinin geri kazanımı ve kullanımı, herhangi bir modern şirket için değerli potansiyel tasarrufları temsil etmektedir.

Etkinliğin sunucuları arasında;

Ludger Sommer, Thies, ıslak işlemede ısı enerjisinin nasıl yönetileceğini gösterecek.

Brückner Textilmaschinen’den Benjamin Schnabel, tekstil üretiminde en çok enerji tüketen süreçlerden birinin nasıl daha sürdürülebilir, çevre dostu ve uygun maliyetli hale getirileceğini gösterecek.

Fabian Buckenmayer, PLEVA Sensors and Controls, proses parametrelerini ölçerek ve kontrol ederek, enerji verimli bir tekstil üretimi için özel fırsatlar hakkında bilgi verecek.

Sunumların ardından uzmanlar katılımcıların sorularını yanıtlayacak.  Webtalk serisi tekstil endüstrisi tarafından çok beğenildi. İlk üç webtalks etkinliğinde VDMA, 50’den fazla ülkeden yaklaşık 900 kayıtlı katılımcıyı ağırladı.

Bu bağlantı üzerinden kayıt olmak hala mümkün (katılım ücreti yoktur): https://register.gotowebinar.com/register/8777035596205356300

Diğer konularda ileri teknoloji web konuşmaları hazırlık aşamasındadır. Yeni gelişmeleri www.machines-for-textiles.com/webtalk  adresinden takip edebilirsiniz.