Yarının Başarısı için Şimdiden Plan Yapın

Orta Asya Tekstil Makineleri Ana Fuarı “CAİTME 2020”nin Ekim 2020’de Özbekistan’da gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Her yıl düzenlenen Orta Asya Uluslararası Tekstil Makineleri ve Teknolojileri Fuarı “CAİTME 2020” Global Tekstil Günleri Taşkent 2020’nin bir parçası olarak Ekim 2020’de Özbekistan’da gerçekleştirilmesi planlanıyor. Etkinliğin tarihleri 28-30 Ekim 2020 olarak belirlendi.

Orta Asya bölgesinde 13 yıldır tekstil makinelerinde önemli bir endüstri etkinliği olan fuar, bölgedeki tekstil ve triko endüstrisi için yeni ürünlerin ve ileri teknolojilerin sunulduğu bir vitrin görevi görmesiyle bir çok üreticinin dikkatini çekiyor.

Fuarın ayırt edici özelliklerı arasında dar uzmanlaşma ve “sadece uzmanlar için” geliştirilen bir format var. Her yıl tekstil üreticileri ile dünyanın önde gelen tekstil ve giyim üretimi ekipmanları, teknolojileri, bileşenleri üreticileri arasında doğrudan diyalog kurma fırsatı sunan CAİTME, endüstrinin teknik yenilenen teçhizatı ve modernizasyonu, ürünlerin kalitesini ve rekabetçiliğini arttırmak, dünya üreticileri ile iş işbirliğini geliştirmek gibi konularda katılımcılarına rehberlik edecek.

“CAİTME 2020” fuarına katılan çoğu şirket, iplik üretiminden bitmiş dikiş ve triko ürünlerinin paketlenmesine, atölye çalışmalarının yanı sıra tekstil ve hazırgiyim sektörü için ekipman ve teknolojilerin etkin bir şekilde gösterilmesine kadar sektör uzmanlarının dikkatini çekmeye hazırlanıyor.

Gerekli önlemler alındı

“CAİTME 2020” fuarının “Uzexpocentre” nin tüm pavilyonlarını işgal etmesi planlanıyor. Fuar ziyaretlerinin güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesi için, pavilyonlarda sunulan ekipmanların temasına göre bölümlere ayrılacağı bildirildi.

İş dünyası döneminde, 2020 başlarında ekonomik krizden kurtulan fuar, iş ilişkilerini düzeltmeye ve güçlendirmeye ve Orta Asya bölgesinde yeni ortaklar kurmaya yardımcı olacak.